Konsultacije

Poslijepodnevni termin za konsultacije za roditelje je  svake prve srijede u mjesecu, u terminu od 17,00 do 18,00 sati, kada roditelji mogu doći na konsultacije sa razrednikom i ostalim predmetnim nastavnicima.

Pojedinačni termini za konsultacije važe za ostale sedmice u mjesecu. 

Termini za školsku 2017/18. godinu, navedeni su u tabeli ispod.
  

 

 

Prezime i ime nastavnika

Predmet/i

Termin

dan/sati

1.        

Ahmatović  Selma 

Razredna nastava  I-4

Srijeda 1220-1305

2.        

Ahmetspahić-Beganović Nedžma

Engleski jezik

Petak 1130-1200 (Logavina)

Utorak 1010-1040 (Sedrenik)

3.        

Babić Dževad

Tjelesni i zd.odg.

Ponedjeljak 1330

4.        

Balićevac Enisa  

BHS jezik   7-1

Utorak 1315

5.        

Bećirović Nedina

Matematika/Infor. 6-1

Srijeda 1000

6.        

Begić Nihada

Tehnički o./Infor. 8-1

Četvrtak 900-930

7.        

Begić Senad

Likovna kultura

Petak 1315-1345

8.        

Biščević Samra

Razredna nastava 2-1

Utorak 1000-1030

9.        

Bogunić Azra

Biologija

Petak 850-920

10.    

Borić Elvira

Razredna nastava 1-1

Srijeda 1130-1200

11.    

Bučo Rasiha

Razredna nastava 4-1

Srijeda 1220-1300

12.    

Čamdžija Edina

Njemački jezik 7-2

Petak 940-1025

13.    

Dajanović Aida

Razredna nastava 1-2

Srijeda 1045-1130

14.    

Điver Suada

Razredna nastava 2-2

Četvrtak 1130-1220

15.    

Fakić Ešrefa

Vjeronauka  6-2

Ponedjeljak 1130-1220

16.    

Fazlić Amra

BHS jezik

Srijeda 1000 -1030

17.    

Hadžiabdić Narcis

Geograf/Histor. 9-1

Ponedjeljak 1225-1255

18.    

Hamzić Đenana

Razredna nastava  4-3

Srijeda 1135-1215

19.    

Kadrić Rasim

Fizika/Matemat.

Četvrtak 1225-1300

20.    

Lepenica Edina

Razredna nastava 3-2

Ponedjeljak 1135-1215

21.    

Mahmutović-Čehajić Mersiha

Hemija/Kultura življenja

Utorak 800-845

22.    

Mehmedović Aida

Biologija

Utorak 850-930

23.    

Merdžanović Sejda

Razredna nastava  3-1

Srijeda 1130-1200

24.    

Mujan Emina

Razredna nastava  5-1

Srijeda 1130-1220

25.    

Musakadić Sadžida

Engleski jezik

Srijeda 1220-1250

26.    

Mušanović Lejla

Razredna nastava  5-3

Utorak 1115-1145

27.    

Popara Vragović Nejra

Razredna nastava  5-2

Ponedjeljak 1130-1215

28.    

Popović Branka

Muzička k./ DKR  8-2 

Ponedjeljak 1430-1500

29.    

Smailbegović Emina

Biologija

Srijeda 1315-1400

30.    

Šabaredžović Emina

Razredna nastava 1-3

Srijeda 1135-1220

31.    

Šljivo Amina

Razredna nastava  3-3

Srijeda 1135-1220

32.    

Trgo Dalila

Razredna nastava  4-2

Utorak 1135

  

Kada se održava roditeljski sastanak, termini su: razredna nastava u 17,00 sati, predmetna nastava u 17,30 sati.
Showing 0 items
New Column
Sort 
 
New Column
Showing 0 items
Comments