Konsultacije

Poslijepodnevni termin za konsultacije za roditelje je  svake prve srijede u mjesecu, u terminu od 17,00 do 18,00 sati, kada roditelji mogu doći na konsultacije sa razrednikom i ostalim predmetnim nastavnicima.

Pojedinačni termini za konsultacije važe za ostale sedmice u mjesecu. 

Termini za školsku 2019/20. godinu, navedeni su u tabeli ispod.
  

Ime i prezime nastavnika

Predmet

Termin dan/vrijeme

Rasiha Bučo

Razredna nastava

Srijeda 11:30- 12:00

Nejra P. Vragović

Razredna nastava

Ponedjeljak 10:40-11:10

Đenana Hamzić

Razredna nastava

Ponedjeljak 11:40-12:30

Selma Ahmatović

Razredna nastava

Srijeda

11:35-12:20

Jasmina Karasalihović

Razredna nastava

Ponedjeljak

10:45-11:30

Lejla Mušanović

Razredna nastava

Četvrtak 10:40-11:25

Elvira Borić

Razredna nastava

Srijeda

11:35-12:20

Aida Dajananović

Razredna nastava

Srijeda

11:35-12:20

Dalila Trgo

Razredna nastava

Ponedjeljak

10:00-10:45

Amra Lukačević

Razredna nastava

Ponedjeljak

10:00-10:45

Samra Biščević

Razredna nastava

Četvrtak

10:45-11:30

Suada Điver

Razredna nastava

Ponedjljak

10:45-11:30

Sejda Merdžanović

Razredna nastava

Srijeda

14:15-15:00

Edina Lepenica

Razredna nastava

Četvrtak

16:00-16:45

Amina Misira

Razredna nastava

Srijeda

16:00-16:45

Amra Fazlić

BHS jezik i književnost

Četvrtak

8:45-9:30

Enisa Balićevac

BHS jezik i književnost

Utorak

12:25-13:10

Sadžida Musakadić

Engleski jezik

Utorak

10:00-10:45

Nedžma Ahmetspahić Beganović

Engleski jezik

Utorak

12:25-13:10

Amela Suljić Puškar

Engleski jezik

Utorak

8:50-9:35

Lamija Borovina

Njemački jezik

Utorak 10:45-11:30

Samir Mešić

Njemački jezik

Četvrtak

10:00-10:45

Nedina Bećirović

Matematika

Srijeda

10:45-11:30

Ramira Kolašinac

Fizika, Matematika

Srijeda

10:45-11:30

Rasim Kadrić

Fizika, Matematika

Četvrtak

9:55-10:25

Emina Smailbegović

Biologija

Ponedjeljak 9:40-10:25

Azra Bogunić

Biologija

Utorak

11:00-11:30

Selma Ćatović

Biologija

Četvrtak

10:45-11:30

Hasena Dudo

Lultura življenja/Hemija/Kemija

Petak

12:30-13:00

Narcis Hadžiabdić

Geografija/Zemljopis, Historija/ Povijest

Četvrtak

12:25-13:10

Anita Suša

Historija/Povijest

Utorak 10:45-11:30

Fikreta Mujkić

Geografija/građansko obrazovanje

Petak

10:45-11:30

Nihada Begić

Tehnički odgoj/kultura, Osnove tehnike

Ponedjeljak

11:30-12:25

Edisa Bajramović

Tehnički odgoj/kultura, Informatika, Osnove tehnike

Ponedjeljak

11:30-12:20


Osnove tehnike


Senad Begić

Likovna kultura

Srijeda 13:10

Branka Popović

Muzička kultura

Srijeda 11:00

Dževad Babić

Tjelesni i zdravstveni odgoj

Ponedjeljak 13:30

Ešrefa Fakić

Islamska vjeronauka

Srijeda 10:45-11:30

 

 



Showing 0 items
New Column
Sort 
 
New Column
Showing 0 items
Comments