Rad škole‎ > ‎Obavještenja‎ > ‎

Prvo mjesto na općinskom takmičenju iz matematike

posted Mar 10, 2017, 3:18 AM by Ajla Muharemović   [ updated Mar 10, 2017, 3:18 AM by Admin Admin ]
Na juče održanom (9.3.2017.) općinskom takmičenju iz matematike, ekipa naše škole osvojila je PRVO mjesto u ukupnom plasmanu!
Učenice devetog razreda osvojile su ekipno 1. mjesto, a učestvovale su: Ustavdić Naida sa osvojenim maksimalnim brojem bodova, te učenice Hadžić Naida i Hromić Amina.
Ekipa osmog razreda osvojila je 2. mjesto, a takmičari su bili: Šeko Hatidža, Zubović Ilma i Čičić Ensar.
Naši takmičari u kategoriji sedmog razreda plasirali su se na 3. mjesto, a ekipu su činili: Babić Amila, Salkić Amina, te Dorić Affan, koji je u pojedinačnom plasmanu osvojio PRVO mjesto sa maksimalnim brojem bodova. Takmičari u rezervi su bili: Dervović Ali, Zlatar Talha i Balić Elma.
Čestitamo na pobjedi svim učenicima, kao i nastavnicima koji su ih pripremali: Nedini Bećirović i Kadrić Rasimu.