Rad škole‎ > ‎

Naši maturanti

posted Jun 3, 2020, 12:44 AM by Enida Krehić   [ updated Jun 4, 2020, 3:59 AM ]

Dragi naši maturanti,
  došao je dan kad okrećete stranicu vaše nove knjige. Želimo vam zdravlja, da vam osmijeh krasi lice, puno   uspjeha u daljem školovanju i u svemu što radite! Ostanite vrijedni, humani i cijenite mali stvari u životu!
 Nedostajat ćete nam!  Volimo vas!

Pogledajte filmove o našim dragim maturantima, koji je kreirao vrijedni i talentovani i sam maturant, Bekir     Tazkeer Khan! Bekiru se posebno zahvaljujemo na uloženom trudu i radu!
 Uživajte!

Hemija i Kultura življenja

posted May 26, 2020, 4:12 AM by Enida Krehić   [ updated May 26, 2020, 4:21 AM ]

U ovoj školskoj godini smo naučili dosta činjenica  iz predmeta Hemija i Kultura življenja pod vodstvom nastavnice Hasene Dudo! Pogledajte naše vrijedne i kreativne učenike: Hana i Sara-ogledi iz Hemije, te Belma iz Kulture življenja.

Čestitka Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade

posted May 22, 2020, 3:08 AM by Enida Krehić

Dobili smo i čestitku Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade!

Specijalno izdanje online časopisa

posted May 22, 2020, 1:20 AM by Enida Krehić

I na kraju, kao šlag na tortu, ovaj poseban dan obilježavamo uz specijalno izdanje online časopisa "Čarobna riječ", koji dugo uređuju naši vrijedni, kreativni i inspirativni učenici, sa svojom nastavnicom Bosanskog jezika i književnosti Melisom Klačar, a ona ih na poseban način motiviše svojim pristupom i radom! Uživajmo u dječijim radovima!

Sto godina učimo i postojimo

posted May 22, 2020, 1:13 AM by Enida Krehić

Film "Sto godina učimo i postojimo", snimio je naš informatički talentovani učenik sedmog razreda Malik Ćurčić! Pogledajmo zajedno!

Čestitka nastavnika

posted May 22, 2020, 12:58 AM by Enida Krehić

I nastavničko osoblje čestita rođendan Školi, na poseban način, uz asistenciju pedagogice Ajle Muharemović.
Uživajte!

Čestitka direktorice

posted May 22, 2020, 12:47 AM by Enida Krehić   [ updated May 22, 2020, 12:48 AM ]

Direktorica naše škole ima divnu poruku svim učenicima, roditeljima i uposlenicima!

Dragi učenici, roditelji, nastavnici, uposlenici i prijatelji naše škole, danas  22. maja slavimo 100 godina rada i postojanja naše škole, stoga vam upućujem iskrenu čestitku povodom ovog jubileja.

Ovogodišnju proslavu smo planirali na drugačiji način, ali novonastala situacija nam je promijenila planove.

Ipak, naši učenici i nastavnici su se prilagodili i uz podršku roditelja kojima dugujemo posebnu zahvalnost prevazišli ovaj izazov.

Himna škole

posted May 21, 2020, 11:22 PM by Enida Krehić

Današnji poseban dan počinjemo Himnom škole, koju je odsvirao naš talentovani učenik šestog razreda Eren Burazerović. Uživajmo uz divne tonove!

Koncert, IV-1

posted May 21, 2020, 10:51 AM by Enida Krehić   [ updated May 21, 2020, 11:28 AM ]

Učenici IV-1 sa učiteljicom Samrom Biščević su malim koncertom čestitali rođendan našoj školi. Uživajmo zajedno!

Čestitka II-3 razreda

posted May 21, 2020, 1:28 AM by Enida Krehić

Učenici II-3 i njihova učiteljica Lejla Mušanović čestitaju rođendan našoj školi! Uživajte!