Informacije o ekskurziji u Kraljevu Sutjesku i Kakanj.

posted Oct 2, 2015, 3:15 AM by Admin Admin   [ updated Oct 2, 2015, 3:15 AM ]
U utorak, 6.10.2015. godine predviđen je odlazak učenika III-IX razreda na izlet u Kraljevu Sutjesku i Kakanj, te obilazak Zavičajnog muzeja u Visokom za učenike nižih razreda.

Polazi se sa stajališta kod Vijećnice, gdje stoji autobus za Dobrinju, za učenike iz OŠ “Mula Mustafa Bašeskija”, i to:
  • učenici III, IV i V razreda u 9,00 sati
  • učenici VI i VIII  razreda u 9,30 sati
  • učenici VII i IX razreda u 9,45 sati
  • Za učenike iz područne škole “Sedrenik” polazi se sa stajališta ispred Apoteke Sarajevo u 9,00 sati.
Neophodno je da se učenici adekvatno obuku, slojevito i u skladu sa vremenskim prilikama ( jakna, kabanica, kišobran, čizme), te da ponesu sebi sendvič i napitak. Takođe, napominjemo da ponašanje učenika prilikom posjete muzeju i termoelektrani treba biti ozbiljno i pristojno, radi bezbjednosti samih učenika, a i  zbog specifičnosti vjerskog objekta koji ćemo posjetiti.