Nastava u prirodnoj sredini

posted Oct 24, 2016, 3:24 AM by Ajla Muharemović   [ updated Oct 24, 2016, 3:24 AM by Admin Admin ]

Učenici naše škole u pratnji nastavnika - voditelja Nastave u prirodnoj sredini Hadžiabdić Narcisa i Sivac Anise, boravili su tri dana (07.10.-09.10.2016.) na proputovanju kroz Hercegovinu. Na putu za ovaj lijepi dio naše domovine obišli su grad Jablanicu (Muzej ˝Bitka za ranjenike˝). U večernjim satima stigli su u Neum i smjestili se u hotel ˝Stella˝. Tokom drugog dana  posjete imali su niz aktivnosti, od kojih ističemo vožnju brodom Neumskim zaljevom i igre na plaži. Održan je i FIFA turnir, a pobjednik je učenik šestog razreda Cabrera Mahdi. Nakon večere zabavili su se uz ples (disko-veče). Trećeg dana, nakon doručka,  zaputili su se u Sarajevo, a usput su posjetili rimsku utvrdu Mogorjelo, kameni grad Počitelj, vrelo Bune (organizovan ručak) i Mostar. U Sarajevo su stigli u večernjim satima. Bilo je ovo još jedno nezaboravno druženje u sklopu Nastave u prirodnoj sredini.